Hej!

Nazywam się Magda Błażejewska i jestem kobietą, która opowiada o praktycznej stronie biznesu. Pomagam kobietom w zarządzaniu firmą, zespołem i karierą.

Doświadczenie z pracy w korporacji przeniosłam na grunt małego przedsiębiorstwa. Przez 6 lat pracowałam w męskiej branży urządzeń dźwignicowych i udowodniłam nie tylko sobie, najbliższym ale również niejednemu kontrahentowi, że kobieta może odnieść sukces w dowolnej branży. Skutecznie zarządzałam firmą produkcyjno-handlową działającą na rynku międzynarodowym.

Swój sukces zawodowy postanowiłam przenieść na grunt domowy i dobrowolnie zrezygnowałam z funkcji prezesa zarządu zostając “prezesem-mamą” Stasia i Zosi. Bardzo szybko okazało się, że wszystkie potrzebne w biznesie umiejętności, takie jak negocjacje, produktywność, zarządzanie czasem czy komunikacja są niezbędne w prowadzeniu domu i wychowywaniu dzieci.

Lubię wyzwania. Jeśli się czegoś boję – to po prostu to robię.

Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną. Lubię podróżować, rozmawiać o biznesach, czytać beletrystykę, książki kulinarne i chodzić po górach. Zimą szusuję po stokach narciarskich, latem zwiedzam miejsca wolne od turystów.

Zarządzasz biznesem, zespołem, projektem, karierą lub domem? Ta strona jest dla Ciebie. Po co uczyć się na własnych błędach jak możesz na moich? Skorzystaj z mojego doświadczenia.

 

Serdecznie pozdrawiam!

Magda

Bądźmy w kontakcie!​

kontakt@kobiecezarzadzanie.pl

Close Menu
×
×

Koszyk